Zajęcia dla dzieci i młodzieży podczas uroczystości w Campusie

Podczas Państwa uroczystości, zachęcamy do skorzystania z oferty warsztatów w naszej Warsztatowni. Zaopiekujemy się Państwa Pociechami podczas organizowanego wydarzenia.

Łapacz snów na bazie drewnianego koła – każdy z Gości stworzy swój, oryginalny łapacz snów z kolorowych sznurków oraz ozdób nawiązujących do Doliny Baryczy, a wszystko to zamknięte w drewnianym kole.

Dedykowane Dzieciom powyżej 7 lat.
Czas trwania warsztatów- około 2 godziny.
Cena 48 zł/ osoba.

Gra terenowa z zadaniami w budkach – wesoła i pełna emocji gra w terenie. Dzieci przy pomocy mapki muszą odnaleźć kolejne budki, w których znajdują się ciekawe i zabawne zadania o tematyce przyrodniczej, ale nie tylko . Każda skrzyneczka jest zamknięta na kłódkę i aby ją otworzyć, trzeba złamać szyfr. Na koniec gry każde z Dzieci otrzymuje drewnianego Karpia (wykonany przez naszego lokalnego artystę) z Doliny Baryczy do samodzielnego pomalowania farbami- zdobienie ryby odbywa się w Warsztatowni.
Dedykowane Przedszkolakom, Dzieciom ze szkoły podstawowej. W budkach znajdują się dwa poziomy trudności zadań.

Czas trwania: około 2 godziny
Cena 48 zł/ osoba.

Las w szkle – warsztaty podzielone są na 2 części, w terenie oraz w naszej Warsztatowni. Wyruszamy na spacer do pobliskiego lasu, opowiadamy o lesie, zbieramy rośliny, a kolejnym etapem jest stworzenie własnego, oryginalnego małego wycinka lasu w szkle (glass forest), który będzie ozdobą własnego pokoju. Dedykowane Przedszkolakom, Dzieciom i Młodzieży szkolnej.

Czas trwania: około 2 godziny.
Cena 48 zł /osoba.

String Art – przygoda z gwoździem, młotkiem i sznurkiem tworzymy piękny obraz związany z fauną Doliny Baryczy lub dowolnego obrazka, który ustalamy przy wyborze tej oferty. Oryginalny obraz jest pamiątką pobytu u nas. Na zakończenie każdy wierci otwór w obrazie prawdziwą wiertarką (oczywiście pod opieką).

Dedykowane Dzieciom i Młodzieży szkolnej.
Cena 44 zł/ osoba.

Warsztaty zagadkowo – doświadczalne. Kolorowe eksperymenty to zajęcia, podczas których wykorzystujemy i obserwujemy zjawiska chemiczne oraz fizyczne. Jest kolorowo i wybuchowo. Na koniec zajęć robimy glutka, którego każdy zabiera do domu. Dedykowane Dzieciom ze szkoły podstawowej.

Czas trwania około 2,5 godziny.
Cena 44 zł/osoba.