O nas

Pewnego dnia postanowiliśmy wyjść ze strefy komfortu, zwolnić się z etatów w korporacji oraz szkoły i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu… pojawiła się dla nas szansa w Campusie Domasławice. I tak, przeprowadziliśmy się z Wrocławia do przepięknej Doliny Baryczy, założyliśmy własną działalność, której celem jest między innymi, edukowanie oraz organizacja czasu wonnego dla Dzieci oraz Dorosłych.

Tak powstała Warsztatownia Kulturka u stółka. Jest to miejsce, które funkcjonuje
na terenie Ośrodka sportowo-rekreacyjnego Campus Domasławice od września 2017 roku.
W swojej pracy nacisk kładziemy na profesjonalizm, innowacyjność oraz kreatywność.
Wiemy już, że nasi Klienci wyjeżdżają od nas zadowoleni, ale co najważniejsze z chęcią do nas wracają. Podczas warsztatów, niezależnie od ich tematyki, staramy się promować zalety Doliny Baryczy, opowiadamy o atrakcjach turystycznych, sprzedajemy i polecamy produkty lokalnych producentów. Część z naszych warsztatów dotyka ekologicznego sposobu życia, wykorzystania alternatywnych źródeł energii. Dzięki współpracy z Partnerstwem dla Doliny Baryczy nasze warsztaty można znaleźć w bazie Edukacja dla Doliny Baryczy. Cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony szkół oraz przedszkoli. Z każdym nowym sezonem uaktualniamy oraz dodajemy nowe atrakcje w naszej ofercie.

Dodatkowo oprócz warsztatów stacjonarnych postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o warsztaty wyjazdowe. Dzięki temu przeprowadzimy zajęcia w Państwa placówce, dojedziemy ze swoimi materiałami na uzgodnioną godzinę, a uczniowie i nauczyciele zaoszczędzą czas, który jest tak ważny w dzisiejszych czasach… nie wspominając już o koszcie transportu.