O nas

Pewnego dnia, zdecydowaliśmy się na odważny krok. Opuszczając nasze dotychczasowe życie w korporacji i szkole, postanowiliśmy rozpocząć nowy rozdział. Pojawiła się dla nas szansa w Campusie Domasławice, i tak zaczęła się nasza podróż.

Przeprowadziliśmy się z Wrocławia do przepięknej Doliny Baryczy, gdzie założyliśmy Warsztatownię Kulturka u stółka. Naszym celem jest edukowanie oraz organizacja czasu wolnego dla dzieci i dorosłych w otoczeniu natury.

Od września 2017 roku, nasza warsztatownia funkcjonuje na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego Campus Domasławice. W 2023 roku, otworzyliśmy drugą siedzibę w miejscowości Czwórka. W naszej pracy, kładziemy nacisk na profesjonalizm, innowacyjność i kreatywność.

Nasi klienci wyjeżdżają od nas zadowoleni, ale co najważniejsze, z chęcią do nas wracają. Podczas warsztatów, niezależnie od ich tematyki, staramy się promować zalety Doliny Baryczy, opowiadamy o atrakcjach turystycznych, sprzedajemy i polecamy produkty lokalnych producentów.

Część z naszych warsztatów dotyka ekologicznego sposobu życia, wykorzystania alternatywnych źródeł energii. Dzięki współpracy z Partnerstwem dla Doliny Baryczy, nasze warsztaty można znaleźć w bazie Edukacja dla Doliny Baryczy. Cieszą się one dużym zainteresowaniem ze strony szkół i przedszkoli.

Z każdym nowym sezonem, uaktualniamy i dodajemy nowe atrakcje do naszej oferty. Oprócz warsztatów stacjonarnych, rozszerzyliśmy naszą ofertę o warsztaty wyjazdowe. Dzięki temu, możemy przeprowadzić zajęcia w Państwa placówce, dojeżdżając ze swoimi materiałami na uzgodnioną godzinę. Uczniowie i nauczyciele zaoszczędzą czas, który jest tak cenny w dzisiejszych czasach… nie wspominając już o koszcie transportu.