Warsztatownia w Campusie Domasławice

Zapraszamy do Warsztatowni Kulturka u stółka, zlokalizowanej w sercu malowniczej Doliny Baryczy, w Campus Domasławice. To tutaj, otoczeni lasami, rozpoczęliśmy naszą pasjonującą podróż w 2017 roku.

Nasza lokalizacja to nie tylko miejsce, to przestrzeń, gdzie każdy może odkryć swoją kreatywność, podążając trasami turystycznymi i ścieżkami rowerowymi, które prowadzą przez nasze urokliwe tereny.
Czy słyszysz ten śpiew ptaków? To melodia, która inspiruje nas każdego dnia. A dla dzieci i dorosłych, którzy pragną nauki i zabawy, oferujemy różnorodne zajęcia i programy edukacyjne.

Ale to nie wszystko! Campus Domasławice to ośrodek sportowo-rekreacyjny, który oferuje pełną infrastrukturę niezbędną do aktywnego wypoczynku. Czy jest coś lepszego niż połączenie zdrowego stylu życia z kreatywnością?

Dołącz do nas i odkryj, jak wspaniałe może być życie w harmonii z naturą i sztuką. Warsztatownia Kulturka u Stółka – miejsce, gdzie twoja kreatywność rozwija skrzydła.

Warsztatownia Kulturka u stółka
Warsztatownia Kulturka u stółka
Warsztatownia Kulturka u stółka
Warsztatownia Kulturka u stółka - StringArt
Warsztatownia Kulturka u stółka – Las w szkle
Warsztatownia Kulturka u stółka Warsztatownia Kulturka u stółka Warsztatownia Kulturka u stółka Warsztatownia Kulturka u stółka - StringArt Warsztatownia Kulturka u stółka – Las w szkle

Jak dojedziesz

Teren Campus Domasławice
Domasławice 30
56-416 Twardogóra