Organizacja czasu wolnego podczas spotkań firmowych_

Team Building I – zajęcia mają na celu zintegrowanie grupy podczas wykonywania ciekawych zadań w terenie. Wykorzystujemy podczas tych zajęć specjalne rekwizyty oraz techniki, które sprawiają, że te zajęcia cieszą się dużą popularnością wśród naszych Gości.

Czas trwania: około 2 godziny.
Cena 70 zł /osoba.

Las w szkle – warsztaty podzielone są na 2 części, w terenie oraz w naszej Warsztatowni. Wyruszamy na spacer do pobliskiego lasu, zbieramy rośliny, a kolejnym etapem jest stworzenie własnego, oryginalnego małego wycinka lasu w szkle (glass forest), który będzie ozdobą oraz pamiątką spotkania.

Czas trwania: około 2 godziny.
Cena 65/osoba.

Sensoceramika – to warsztaty, podczas których obudzimy nasze zmysły … Będziemy bawić się i pracować z gliną. Pierwsza część zajęć to niczym nieograniczona zabawa gliną. Druga część to już konkretny projekt do wykonania 😊 W zależności od warunków panujących na dworze, można wybrać zajęcia wewnątrz Warsztatowni lub na polanie i w pobliskim lesie.

Czas trwania: około 2,5 godziny
Cena 65 zł/osoba

String Art – przygoda z gwoździem, młotkiem i sznurkiem tworzymy piękny obraz związany z fauną Doliny Baryczy lub dowolnego obrazu, który ustalamy przy wyborze tej oferty. Oryginalny obraz jest pamiątką pobytu u nas.

Czas trwania, około 2,5 godziny.
Cena: 65 zł/ osoba.

Warsztaty survivalowe – podczas tych zajęć Uczestnicy uczą się rozpalać ogniska różnego typu, sprawdzają jak można w trudnych warunkach przefiltrować wodę, budują szałasy.

Czas trwania około 3,5 godziny.
Cena 65 zł /osoba.

Survival na maxa – podczas tych zajęć Uczestnicy uczą się rozpalać ogniska różnego typu, sprawdzają jak można w trudnych warunkach przefiltrować wodę, wykonują zadania o tematyce survivalowej. Będą budować w lesie szałasy i spędzą w nich noc. Dodatkowo rozpalimy ognisko na którym Uczestnicy przygotują kolację – prowiant po naszej stronie.
Gwarantujemy całonocną opiekę.

Cena 150 zł/ osoba.

Podchody – gra odbywa się poza terenem Campusu. Podział zespołu na dwie drużyny. Jedna drużyna chowa zadania-przygotowane przez nas lub opracowuje własne, druga drużyna szuka oraz realizuje zadania. Dobra zabawa gwarantowana.

Czas trwania około 2 godzin.
Cena 60zł/osoba.

Podczas warsztatów istnieje możliwość zamówienia:

– przygotowanie ogniska 150 zł plus prowiant 25 zł/ osoba- dwie kiełbasy, pieczywo, keczup, musztarda.

– kociołek z ogniska, dla 15-20 osób- 500 zł

– śniadanie – 40 zł/ osoba

– bogatszy catering – cena do ustalenia