Organizacja czasu wolnego podczas wieczorów panieńskich oraz kawalerskich_

Team Building I – zajęcia mają na celu zintegrowanie grupy podczas wykonywania ciekawych zadań w terenie. Wykorzystujemy podczas tych zajęć specjalne rekwizyty oraz techniki, które sprawiają, że te zajęcia cieszą się dużą popularnością wśród naszych Gości.

Czas trwania: około 2 godziny.
Cena 50 zł /osoba.

Las w szkle – warsztaty podzielone są na 2 części, w terenie oraz w naszej Warsztatowni. Wyruszamy na spacer do pobliskiego lasu, zbieramy rośliny, a kolejnym etapem jest stworzenie własnego, oryginalnego małego wycinka lasu w szkle (glass forest), który będzie ozdobą oraz pamiątką spotkania.

Czas trwania: około 2 godziny.
Cena 45/osoba.

Łapacz snów na bazie drewnianego koła – każdy z Gości stworzy swój, oryginalny łapacz snów z kolorowych sznurków oraz ozdób nawiązujących do Doliny Baryczy, a wszystko zamknięte w drewnianym kole.

Czas trwania warsztatów – około 2 godziny.
Cena 45 zł/ osoba.

Obraz z mchu chrobotka i nie tylko – oryginalna kompozycja wykonana przy pomocy specjalnego mchu, kamieni, drewna oraz z tego co jeszcze z lasu przyniesiemy. Zajęcia odbywają się w terenie oraz w naszej Warsztatowni.

Czas trwania około 2,5 godziny.
Cena 70 zł/osoba.

String Art – przygoda z gwoździem, młotkiem i sznurkiem tworzymy piękny obraz związany z fauną Doliny Baryczy lub dowolnego obrazka, który ustalamy przy wyborze tej oferty. Oryginalny obraz jest pamiątką pobytu u nas.

Czas trwania , około 3 godziny.
Cena: 50 zł/ osoba.

Warsztaty survivalowe – podczas tych zajęć Uczestnicy uczą się rozpalać ogniska różnego typu, sprawdzają jak można w trudnych warunkach przefiltrować wodę, budują szałasy.

Czas trwania około 3,5 godziny.
Cena 50 zł /osoba.

Survival na maxa – podczas tych zajęć Uczestnicy uczą się rozpalać ogniska różnego typu, sprawdzają jak można w trudnych warunkach przefiltrować wodę, wykonują zadania o tematyce survivalowej. Będą budować w lesie szałasy i spędzą w nich noc Rozpalimy ognisko na którym Uczestnicy przygotują kolację- własny prowiant. Gwarantujemy całonocną opiekę.

Cena 120 zł/ osoba.
Rano można skorzystać z oferty śniadaniowej naszej restauracji – 30 zł/ osoba.

Podchody – gra odbywa się poza terenem Campusu. Podział zespołu na dwie drużyny. Jedna drużyna chowa zadania-przygotowane przez nas lub opracowuje własne, druga drużyna szuka oraz realizuje zadania. Dobra zabawa gwarantowana.

Czas trwania około 2 godzin.
Cena 50zł/osoba.